Studio Pielgrzyma na 42. PPP - 9 sierpnia

Archiwum Wt. 09.08.2022 10:58:45
09
sie 2022

9 sierpnia pątnicy z diecezji siedleckiej przebywają etap z Suchedniowa do Tumlina, długości ok. 28 km, i do Kostomłotów, długości ok. 33 km. Kolumna bialska nocuje w parafii Tumlin, natomiast kolumna siedlecka nocuje w parafii Kostomłoty.

O poranku w plenerowym studiu pielgrzyma Katolickiego Radia Podlasie gościli pątnicy z gr. 13 czyli z dekanatu łosickiego. Ks. Paweł Broński rozmawiał z biskupem pomocniczym diecezji siedleckiej Grzegorzem Suchodolskim, przewodnikiem grupy ks. jackiem Sawczukiem oraz z pątnikami: Marzeną, Dorotą, Olą i Marcinem.

POSŁUCHAJPo godzinie 12.00 w plenerowym studiu pielgrzyma Katolickiego Radia Podlasie gościli pątnicy z grupy 10 B. Ks. Paweł Broński rozmawiał z przewodnikiem grupy o. Sebastianem Marcinkowskim oraz pątnikami: Kasią, Jackiem, Justyną i Danielem.

Po godzinie 15.00 gośćmi Radia Podlasie w Studiu Pielgrzyma byli pątnicy z łukowskiej grupy 14 B. Rozmówcami ks. Pawła Brońskiego byli ks. Radosław Osipacz - przewodnik grupy oraz pątnicy - s. Margerita, Marian, Jan i s. Kasia.
Niestety nagranie nie może zostać opublikowane, gdyż plik uległ uszkodzeniu.
0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.