Łosice

„Czarne i białe” w Łosicach

Kultura Wt. 17.08.2021 15:49:23
17
sie 2021

6 sierpnia na scenie Łosickiego Domu Kultury zostało wystawione przedstawienie pt „Czarne i białe”. To poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu teatru „Pod Orzełkiem”.

Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała stworzyli książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie wzięli udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, mogli zaobserwować też czarno-białe zjawiska z otaczającej nas rzeczywistości.

Widzowie poznali także perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej, między innymi Juliana Tuwima. Atrakcją spektaklu były płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki.

Po spektaklu odbyły się animacje dla dzieci oraz rodziców przeprowadzone przez aktorów. Teatralna przygoda na scenie miała za zadanie nie tylko walkę z tremą, ale też świetną zabawę. Rodzinne drużyny malowały razem obrazy magicznym pędzlem, biegały z baranem na głowie dookoła żółwia i wiele innych.Inf. pras.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.