Łosice

Kronika policyjna powiatu łosickiego

Region Wt. 19.03.2024 11:29:33
19
mar 2024

Oszustwo, zatrzymanie poszukiwanego i kierujących bez uprawnień – tymi sprawami zajmowali się w ubiegłym tygodniu łosiccy policjanci.

Oszustwo

13 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 19-letnia mieszkanka Łosic zakupiła za pośrednictwem portalu społecznościowego odzież, za którą przelała pieniądze w kwocie 378 zł. Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że towar jest niezgodny z opisem zamieszczonym w ogłoszeniu.

Zatrzymany poszukiwany

14 marca, łosiccy policjanci, działając na podstawie sądowych nakazu doprowadzenia zatrzymali dwóch poszukiwanych celem ustalenia miejsca pobytu. Od mężczyzn zostały pobrane stosowne oświadczenia.

Kierujący bez uprawnień

14 marca policjanci ruchu drogowego w Zakrzu, zatrzymali do kontroli drogowej 20-letniego kierującego volvem. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Łosice nie posiadał uprawnień do kierowania, a samochód, którym jechał nie miał aktualnych badań technicznych.

Zniszczenie samochodu

15 marca w KPP Łosice przyjęto zgłoszenie o zniszczeniu uprawy soi w Nosowie. 45-letni pokrzywdzony mieszkaniec gminy Stara Kornica wycenił uszkodzenia uprawy na kwotę 16 000 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez KPP Łosice.

Kierujący bez uprawnień

15 marca policjanci ruchu drogowego w Mszannej, zatrzymali do kontroli drogowej 38-letniego kierującego volkswagenem. Jak się okazało mieszkaniec gminy Olszanka nie posiadał uprawnień do kierowania.

Kierujący bez uprawnień

16 marca policjanci ruchu drogowego w Łosicach, zatrzymali do kontroli drogowej 74-letniego kierującego fordem. Jak się okazało mieszkaniec powiatu siedleckiego nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.