Łosice

Łosice: kronika policyjna

Region Pon. 12.02.2024 12:56:58
12
lut 2024

Kradzież z włamaniem i dwie kolizje – tymi sprawami w ubiegłym tygodniu zajmowali się funkcjonariusze łosickiej KPP.

Kradzież z włamaniem
7 lutego do KPP w Łosicach zgłosiła się 65-letnia mieszkanka Warszawy, która złożyła zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu. Łupem złodzieja padł telewizor, zamrażarka oraz butla gazowa o łącznej wartości 3100 zł. Pokrzywdzona wskazała podejrzanych co doprowadziło do odzyskania utraconego mienia. Troje mieszkańców gminy Olszanka odpowie za dokonanie kradzieży z włamaniem za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Kolizje
8 lutego KPP w Łosicach powiadomiono o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kopce. Na miejscu policjanci ustalili, że 71-letnia mieszkanka gminy Drohiczyn kierując renault nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył prawidłowo skręcającej w lewo skody kierowanej przez 66-letniego mieszkańca gminy Huszlew. Kierujący byli trzeźwi. Pasażerki pojazdu renault z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

8 lutego KPP w Łosicach powiadomiono o zdarzeniu drogowym w Łosicach. Na miejscu policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec gminy Łosice kierując mercedesem niewłaściwie wykonał manewr cofania z miejsca parkingowego i najechała na unieruchomiony z uwagi na warunku ruchu autobus, którym kierował 58-letni mieszkaniec gminy Siedlce. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 1200 zł.
mł. asp. Emilia Matejczuk

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.