Łosice

Łosice: kronika policyjna

Region Pon. 11.03.2024 15:22:44
11
mar 2024

Kradzież drzewa, oszustwo i nietrzeźwi kierujący – tymi sprawami w ubiegłym tygodniu zajmowali się funkcjonariusze łosickiej KPP.

Kradzież drzewa
5 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o wyrębie i kradzieży 2 sztuk drzewa dębowego z terenu działki leśnej w Szawłach. Pokrzywdzony 39-letni mieszkaniec gminy Olszanka utracone mienie oszacowała na kwotę 24500 złotych. Postępowanie powadzi KPP Łosice.

Oszustwo
6 marca w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 24-letni mieszkaniec gminy Olszanka zakupił za pośrednictwem sklepu internetowego odzież, za którą przelał pieniądze w kwocie 320 zł. Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że towar jest niezgodny z zamówieniem.

Nietrzeźwi kierujący

7 marca w Huszlewie 44-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował oplem w stanie nietrzeźwości, jednocześnie nie stosując się do wydanego przez Sąd bezterminowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Badanie wykazało 1,72 promila alkoholu w organizmie mężczyzny.

7 marca w Ostromęczynie 63-letni obywatel Ukrainy kierował samochodem ciężarowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Kierującego zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.