Łosice

Łosicka kronika policyjna

Region Pon. 15.05.2023 13:04:28
15
maj 2023

Wypadki, pożary, oszustwa – tymi sprawami zajmowali się w ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Oszustwo

W poniedziałek, 8 maja w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 23-letnia mieszkanka Łosic na jednym z portali aukcyjnych zakupiła odzież, za którą dokonała płatności z góry w kwocie 200 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymała.

Wypadek

We wtorek, 9 maja w Nowej Kornicy doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 85-letni mężczyzna w trakcie naprawy pojazdu, został przygnieciony przez osobowego opla, który osunął się z podtrzymujących go podpór ustawionych z cegieł. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Pożar

W środę, 10 maja w Chotyczach doszło do pożaru drewnianej stodoły krytej blachą, w której przechowywana była słoma, siano oraz karma dla zwierząt. Poszkodowana 80-letnia mieszkanka Chotycze oszacowała straty na 80 000 zł. Postępowanie wyjaśniające przyczynę pożaru prowadzi KPP w Łosicach.

Pijany na zakazie

W środę, 10 maja w Huszlewie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego mieszkańca gminy Huszlew, który kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna posiadał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.

Oszustwo

W środę, 10 maja w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona 28-letnia mieszkanka gminy Olszanka na jednej ze stron internetowych zakupiła łóżeczko dziecięce, za którą dokonała płatności z góry w kwocie 1998 zł, jednak zamówionego towaru nie otrzymała.

Wypadek drogowy

W nocy 11 maja w Łosicach 28-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego stojąc przy pojeździe ciężarowym na nieoświetlonej drodze, bez elementów odblaskowych został potrącony przez prawidłowo jadącą osobówkę kierowaną przez mieszkankę gminy Chotycze. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Wypadek

W piątek, 12 maja w Hołowczycach, 42-letni kierujący motocyklem nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w tył jadącego przed nim busa kierowanego przez 33-letniego mieszkańca gminy Sarnaki. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu. Postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

Pożar

W niedzielę, 14 maja w Łosicach doszło do pożaru murowanego domu jednorodzinnego. Wewnątrz znajdowały się dwie osoby, którym udało się opuścić budynek. Na szczęście ogień został szybko ugaszony. 82-lenia poszkodowana została przewieziona do szpitala na obserwację. Postępowanie wyjaśniające przyczynę pożaru prowadzi KPP w Łosicach.

Tekst: mł. asp. Weronika Wujek
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.