Łosice

Łosicka kronika policyjna

Region Pon. 29.04.2024 18:46:52
29
kwi 2024

W dniach 22-28 kwietnia na terenie powiatu łosickiego doszło m.in. do kradzieży, oszustwa, zatrzymania nietrzeźwego kierowcy.

Kradzież sklepowa

22 kwietnia w jednym z dyskontów spożywczych na terenie Łosic, policjant Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego łosickiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku złodzieja. Okazało się, że 28-letni sprawca kradzieży pod kurtką schował butelkę alkoholu. Łosiczanin nie uniknął odpowiedzialności, a odzyskane mienie powróciło na sklepowe półki.

Nietrzeźwy kierujący

22 kwietnia w Nieznankach policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. 63-letni mieszkaniec gminy Huszlew jechał po drodze publicznej, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymany poszukiwany


23 kwietnia na terenie gminy Łosice, policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego na podstawie wydanego przez sąd nakazu doprowadzenia, 47-letniego mieszkańca gminy Łosice. Zatrzymany został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach, gdzie spędzi najbliższe 7 miesięcy.

Kierujący bez uprawnień


25 kwietnia w Łosicach, kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej 61-letniego kierującego volkswagenem. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Platerów nie posiadał uprawnień do kierowania.

Oszustwo

25 kwietnia, 42-letnia mieszkanka gminy Stara Kornica zgłosiła oszustwo. Zamówiła telefon komórkowy znanej marki. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu przesyłki w kwocie 2200 złotych otrzymała towar niezgodny z opisem.

Pożar

26 kwietnia KPP w Łosicach została powiadomiona o pożarze pomieszczenia piwniczego, podczas którego doszło do całkowitego spalenia rzeczy użytku domowego będącego własnością 72-letniego mieszkańca miasta Łosice. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

Kolizja

27 kwietnia na ul. 1 Maja w Łosicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. 44-letni kierujący volvo włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 62-letniej kierującej audi doprowadzając do zderzenia pojazdów. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Przekroczenie prędkości

28 kwietnia w Horoszkach Dużych policjanci ruchu drogowego zatrzymali 56-letniego obywatela Białorusi, który kierując pojazdem Geely przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. Kierującego ukarano mandatem karnym oraz zatrzymano mu prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.