Łosice

Łosicka kronika policyjna

Region Pon. 13.05.2024 13:35:00
13
maj 2024

W dniach 7-12 maja łosiccy policjanci interweniowali m.in. w sprawie kradzieży, nietrzeźwych kierujących, uszkodzenia mienia.

Kradzież z włamaniem

7 maja łosiccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 35-letniego sprawcę kradzieży samochodów. Mieszkaniec gminy Stara Kornica ukradł 3 samochody na terenie miasta i gminy Łosice. Ponadto ustalono, że mężczyzna usiłował ukraść 3 inne pojazdy. 35-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i znajdował się pod działaniem alkoholu, badanie wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Pokrzywdzeni oszacowali straty o łącznej wartości 34 350 zł. Mężczyzna usłyszał już 7 zarzutów. Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzi KPP Łosice.

Nietrzeźwy kierujący

8 maja w Łosicach policjanci patrolówki zatrzymali 35-letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna kierował seatem, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Nietrzeźwy kierujący

9 maja w Rudniku policjanci drogówki zatrzymali 54-letniego mieszkańca gminy Olszanka. Mężczyzna kierował oplem, będąc w stanie po użyciu alkoholu, badanie wykazało 0,36 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Kradzież z włamaniem

9 maja w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży z włamaniem, do której doszło w Mierzwicach Kolonii. Nieustalony dotąd sprawca włamał się do zaparkowanego przy drodze fiata ducato i ukradł z jego wnętrza telefon marki Iphone 14. Pokrzywdzony 28-letni mieszkaniec Łukowa oszacował straty na 6000 złotych.
Uszkodzenie mienia

11 maja w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Nieznany sprawca uszkodził okna budynku domu dziennego seniora w Nowych Hołowczycach, poprzez odgięcia i odkształcenia w ramie okiennej, powodując straty w wysokości 1200 złotych na szkodę 43-letniej pokrzywdzonej mieszkanki gminy Sarnaki.

Kradzież

11 maja w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży 38 sztuk rolek siatki ogrodzeniowej z działki w miejscowości Zabuże. Pokrzywdzony 35- letni mieszkaniec gminy Sarnaki wycenił straty na 12800 złotych. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Kradzież

12 maja w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży 3 kół rowerowych oraz 2 rowerów z terenu posesji w Żurawlówce. Pokrzywdzony 66- letni mieszkaniec gminy Huszlew wycenił straty na 700 złotych. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.