Garwolin

Moc atrakcji na Dni Maciejowic

Region Pon. 08.07.2024 11:03:09
08
lip 2024

Warsztaty rękodzielnicze, plastyczne, festiwal ognia, żyroskop, fotobudka, stoiska z regionalną kuchnią, koncerty Moniki Szostak, Bayery, Nemesis, Milano oraz orkiestry dętej OSP Pilawa, turnieje sportowe i zabawa taneczna – to tylko niektóre atrakcje tegorocznych Dni Maciejowic, które odbędą się w dniach 12 – 14 lipca.

W bogatym programie tegorocznych Dni Maciejowic jest wiele ciekawych imprez dla każdego. W piątek o 20:00 odbędzie się spacer historyczny z przewodnikiem pt. „Poznaj miasto Maciejowice”.

Sobota, to aktywny i koncertowy dzień święta nadwiślańskich Maciejowic. - Przed nami dużo atrakcji, m.in. stoiska kół gospodyń wiejskich, gastronomia, żyroskop, wesołe miasteczko, warsztaty rękodzielnicze, animacje dla dzieci, stoisko czyste powietrze, fotobudka 360, no i oczywiście spotykamy się na maciejowickim rynku o godz. 16:00. Rozpoczniemy występami dzieci z kółka wokalnego działającego przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury, które prowadzi uczestniczka The Voice of Poland Monika Szostak, potem występ Zuzanny Grzebalskiej, Orkiestry Dętej OSP Pilawa – mówi Elżbieta Ostanek – Szczepanik, dyrektor M-GOK. O godz. 18:00 na estradzie wystąpi Bayera, godzinę później Monika Szostak, następnie Aleksandra Hacz, zespół Nemesis, a o 20:00 gwiazda wieczoru, zespół Milano, później zabawa taneczna.

Niedziela zarezerwowana jest na turnieje i zawody sportowe.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta i Gminy i Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Maciejowicach, partnerem zaś samorząd Mazowsza.

Więcej o wydarzeniu w rozmowie Waldemara Jaronia z Elżbietą Ostanek- Szczepanik, dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Maciejowicach:


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
niezrzeszona Pon. 08.07.2024 18:14:31

Supeer! Brawo NEMESIS