Łosice

Remont odcinka drogi wojewódzkiej na terenie Łosic zakończony

Region Sob. 23.10.2021 09:31:38
23
paź 2021

Po kilkunastu miesiącach prac odcinek drogi wojewódzkiej nr 698 w Łosicach jest już w pełni przejezdny. 22 października oddano inwestycję do użytku.

Prace remontowe w Łosicach rozpoczęły się w sierpniu 2020 roku. Jako pierwszy został przebudowany most na rzece Toczna. Następnie prace przesuwały się bliżej centrum miasta. Przebudowane zostało skrzyżowanie ulic Piłsudskiego, Narutowicza i 11 listopada. Jest ono teraz poszerzone i uzupełnione o dodatkowe pasy zjazdowe. Na ul. Bialskiej wymieniono pod asfaltem infrastrukturę techniczną. Całość została przykryta nowym asfaltem.

W otwarciu zmodernizowanej drogi wzięli udział m.in. Janina Ewa Orzełowska – członek zarządu województwa mazowieckiego, burmistrz miasta i gminy Łosice – Mariusz Kucewicz, ks. kan. Sławomir Kapitan – proboszcz parafii św. Zygmunta Króla, radni miasta i gminy Łosice, przedstawiciele Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz goście zza wschodniej granicy. Inwestycja była realizowana w ramach programu współpracy transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.