Łosice

Turniej siatkówki plażowej w Łosicach

Sport Pon. 12.07.2021 17:30:38
12
lip 2021

Łosicki Dom Kultury przyjmuje zgłoszenia do rekreacyjnego turnieju siatkówki plażowej w ramach akcji „LATO W MIEŚCIE 2021”. Wydarzenie odbędzie się 15 lipca od godz. 10.00 na plaży miejskiej nad Zalewem Łosickim.

Turniej jest skierowany do amatorów piłki siatkowej. Udział w nim jest bezpłatny, a udział mogą wziąć zawodnicy bez względu na wiek i płeć. Zgłoszenia drużyn 2- lub 3-osobowych są przyjmowane mailowo na adres: ldklosice@interia.pl do dnia 14 lipca do godz. 12.00. W mailu należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko zawodników drużyny oraz telefon kontaktowy. Rozgrywki będą organizowane w dwóch kategoriach wiekowych: „rocznik 2007 i młodsi” oraz „rocznik 2006 i starsi”. - Mile widziane są drużyny złożone z rodzin, np. syn i matka, córka i ojciec, syn i ojciec, dzieci plus rodzic itp. Szczegóły znajdą Państwo w regulaminie turnieju oraz na stronie www.gminalosice.pl. Zapraszamy serdecznie do udziału – informuje Dorota Kozłowska, dyrektor ŁDK-u. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie odpowiedniego stroju sportowego oraz dobry stan zdrowia, a także wypełnione i dostarczone odpowiednich zgód i oświadczenia, których wzory są zawarte w regulaminie turnieju.
Sędziami głównymi będą: Edyta Kucewicz oraz Jacek Izdebski. Założeniami turnieju są: propagowanie siatkówki plażowej jako aktywnego spędzania wolnego czasu, stworzenie uczestnikom turnieju warunków do współzawodnictwa i rywalizacji zgodnie z ideą fair play oraz zachęcenie do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Podczas turnieju obowiązują obostrzenia sanitarne na podstawie wytycznych GIS i MZ.

>> Regulamin <<Inf. pras.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.