Łosice

Zapisz się na niezapomnianą przygodę biegową w Platerowie

Sport Wt. 11.07.2023 09:27:54
11
lip 2023

Dwunasta edycja Biegiem przez Platerów – najbardziej jabłkowego biegu w Polsce - odbędzie się 8 października. To niezwykłe wydarzenie sportowe przyciąga zarówno profesjonalnych biegaczy, jak i amatorów, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile w malowniczym otoczeniu sadów owocowych.

Jabłko od początku jest motywem przewodnim i symbolem tego wydarzenia. Występuje zarówno w logo imprezy, jak i na gadżetach dla biegaczy, medalach oraz nagrodach. Cała identyfikacja Biegu wiąże się z tym pysznym owocem, który jest dumą regionu. To właśnie dlatego biegacze mogą cieszyć się wyjątkowym atmosferą, odczuwając magię jabłkowego świata.

Trasy Biegiem przez Platerów prowadzą po urokliwym sadowniczym zagłębiu. Uczestnicy mają do wyboru: półmaraton, bieg na 5 km czy marsz Nordic Walking na 5 km. Ponadto dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat organizowane są specjalne biegi na krótkich dystansach. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy gadżet z motywem jabłka oraz medal na mecie, co jest wspaniałym dowodem na to, że wziął udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Po zakończeniu biegu, odbędzie się ognisko integracyjne ze strefą jabłka przygotowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich. To doskonała okazja do odpoczynku, podzielenia się wrażeniami i delektowania się smakołykami z jabłkiem w roli głównej.

Biegiem przez Platerów to wydarzenie, które zyskało ogromną popularność wśród lokalnej społeczności i nie tylko. Każdego roku przyciąga coraz większą liczbę uczestników, którzy chcą poczuć ducha rywalizacji i jednocześnie cieszyć się niepowtarzalną atmosferą tego wyjątkowego miejsca.

Jeśli chcesz dołączyć do grona uczestników Biegiem przez Platerów, zarejestruj się TUTAJ.Inf. Pras.

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.