Łosice

Kronika policyjna

Region Pon. 24.06.2024 12:19:54
24
cze 2024

Zatrzymania osoby poszukiwanej, nietrzeźwych kierowców i wypadek drogowy – tymi sprawami zajmowali się w ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Zatrzymany poszukiwany
17 czerwca w Łosicach policjanci patrolówki, działając na podstawie sądowego nakazu zatrzymali poszukiwanego 32-letniego mieszkańca Łosic celem ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna po wykonanych czynnościach został zwolniony.

Kierowanie na zakazie
18 czerwca w Łosicach policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierującego dostawczym Iveco. 49-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu siedleckiego posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sprawa mężczyzny znajdzie swój finał w sądzie.

Nietrzeźwi kierujący
18 czerwca w Łosicach 34-letni mieszkaniec pow. tomaszowskiego kierował renaultem w po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,38 promila alkoholu w organizmie.

23 czerwca w Niemojkach 35-letni mieszkaniec Łosic kierował samochodem VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

23 czerwca w Łosicach 23-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował samochodem marki Audi będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Łosice.

Wypadek drogowy

21 czerwca w Łosicach 49-letni kierujący quadem jeżdżąc po nieutwardzonej drodze poza obszarem zabudowanym, zjechał na lewe pobocze, doprowadzając do zdarzenia drogowego, w skutek którego poniósł śmierć na miejscu.

Tekst: mł. asp. Emilia Matejczuk
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.