Sokołów Podlaski

Sprzedali bilety na koncert w Sokołowie Podlaskim. Koncertu nie będzie. Organizator milczy

Region Śr. 29.03.2023 15:25:29
29
mar 2023

Na 29 marca w Sokołowie Podlaskim zaplanowany był koncert Andrzeja Piasecznego. Miał się odbyć w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Niestety nie odbędzie się, a ludzie którzy kupili bilety mają problem z odzyskaniem wpłaconych pieniędzy. Od wydarzenia odcina się Sokołowski Ośrodek Kultury, którego dyrekcja w specjalnym komunikacie podkreśla, że nie jest organizatorem koncertu i nie pośredniczył w sprzedaży biletów.

Informacja o zamieszaniu z koncertami w Sokołowie dotarła do nas od słuchaczy, którzy w większości dowiadywali się z mediów społecznościowych o odwołaniu koncertów. Organizatorem koncertów była firma Scena Konesera, która już wcześniej i w innych miastach dała się poznać, jako firma niesolidna. Osoba, która nas poinformowała, zachęca wszystkich pokrzywdzonych i zawiedzionych do wejścia na FB i dołączenie do grupy Scena Konesera - oszukani lub o zgłaszanie się do kancelarii prawnej, która nieodpłatnie prowadzi te sprawę.

Już w lutym po pierwszych sygnałach dotyczących odwołania koncertów na stronie Sokołowskiego Ośrodka Kultury pojawił się następujący komunikat:

Szanowni Państwo,
w związku z licznymi pytaniami skierowanymi do SOK w sprawie marcowych koncertów Andrzeja Piasecznego w Sokołowie Podlaskim, informujemy, iż:
• Sokołowski Ośrodek Kultury NIE BYŁ i NIE JEST ORGANIZATOREM tych koncertów;
• ich organizatorem jest firma impresaryjna Scena Konesera, która wynajęła naszą salę widowiskową na te przedsięwzięcia;
• SOK nie sprzedawał ani nie pośredniczył w sprzedaży biletów na te koncerty;
W związku z powyższym nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa pytania o losy sokołowskich koncertów Andrzeja Piasecznego.
Podobnie jak fani, którzy zakupili bilety, jesteśmy zawiedzeni.

Z poważaniem – dyrekcja Sokołowskiego Ośrodka Kultury

Specjalnie dla naszego portalu sprawę skomentował też Marcin Celiński – Dyrektor Sokołowskiego Ośrodka Kultury
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

2 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
soko 5 Śr. 05.04.2023 14:47:47

Trochę szkoda dawno Sokołów nikogo znanego nie gościł oby Scena Konesera poszła z torbami

Grzegorz G Śr. 29.03.2023 14:20:12

Scena konesera mnie również okradła. Koncert miał się odbyć w Muslenicachvw grudniu 2022. Zgłaszajcie sprawę na Policję. Dopadniemy Panią Prezes. Bydło i złodzieje.

Najnowsze informacje

Facebook